Záznam vysílání:


Na západní frontě klid:
-Německé úřady pro uprchlíky v hledáčku dalších vyšetřování! Byly motivací k přijímání migrantů úplatky nebo idealistické představy úředníků o budoucím multikulturním Německu?
-Budou požadavky nové italské vlády pod možným vedením premiéra Giuseppe Conteho noční můrou Bruselu? Jak se vypořádá EU s představami řešení zadlužení Itálie v podobě návrhů italské koalice Ligy a Hnutí pěti hvězd? A vydrží vůbec tato koalice?
-Co nás v následujících dnech a týdnech čeká?
-Vyslechněte si velmi zajímavé náhledy Mariana Kechlibara k výše uvedeným tématům.


Host vysílání ČK:
Jan Dubanič, Juan Verdad – Islám a současná EvropaStředeční vysílání 23. 5. 2018 na Rádiu BOHEMIA  z Prahy již tradičně zahájíme pořadem “Na západní frontě klid” s  Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodu, kdy uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

Následně přivítáme Jana Dubaniče a nového hosta Juana Verdada, se kterými pohovoříme na téma Islám a současná Evropa z pohledu křesťanství i samotného islámu, ale také skrze Marrákešskou deklaraci a Dublin IV. Je Evropa v ohrožení? Pokud se v zahraniční politice nic nezmění, kolik generací nám vydrží současný stav naší země, naší kultury? To vše a jistě mnohem více uslyšíte ve středu večer od 19:00 na www.radiobohemia.cz.

Toto vysílání bude další trefa do živého i do černého!

V závěru vysílání uslyšíme důležitý inspirativní a povzbudivý text do života.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří. Těšíme se na vás.

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!

Sdílejte, diskutujte. Na našich sociálních sítích, nebo přímo pod příspěvkem.